Strony WWW

Słupiec strona www dla ubezpieczalni Prorita

słupiec strona www agencji ubezpieczeniowej

Słupiec strona www dla ubezpieczalni Prorita

Słupiec strona www dla ubezpieczalni PRORITA ze Słupca. Wyróżniającym elementem tej witryny jest formularz budowany na zlecenie agencji. Formularz ma ułatwić komunikacje z klientem, jest to praktyczne rozwiązanie pozwalające na zebranie wstępnych danych i otwarcie profesjonalnej relacji z klientem. Strona w nowoczesnym stylu oraz responsywna. Serdecznie pozdrawiamy całą załogę dziewczyn z PRORITY! 🙂 Produkcja tej strony była ciekawą przygodą. W witrynie użyliśmy lokalizacji mapki Google.

Formularz OC

Formularz OC to skrypt mający na celu pozyskanie od klienta we wstępnym procesie konsultacji najważniejszych surowych danych, które pozwolą na przygotowanie trafnej wyceny ubezpieczenia.

Formularz ubezpieczenia domu

Formularz ubezpieczenia domu to brat bliźniak formularza OC. Jest to skrypt, który pomaga w rozpoznaniu potrzeb klienta i zapewnia wstępne przesłuchanie  klienta przez internet a nie przez np linię telefoniczną. Takie rozwiązanie pomaga w obsłudze wielu klientów na raz. Częstym zabiegiem jest również kierowanie klientów telefonicznych do takich właśnie formularzy.

Słupiec strona www

http://prorita.slupiec.pl/