Strony WWWSystemy

System B2B B2E B2C Lech Poznań Football Academy

System b2b, b2e, b2c Lech Poznań Football Academy

System B2B, B2E, B2C Lech Poznań Football Academy

System b2b, b2e, b2c Lech Poznań Football Academy, to rozwiązanie dla sieci szkółek piłkarskich. Idealne narzędzie dla sieci ponad 500 dzieci, to moment w którym ilość prac administracyjnych zaczyna zajmować lwią część dnia kilku osób.

System dla szkółek naszej produkcji odciąża codzienność wystawiania faktur. Między innymi sprawdzania sald i ruchów między oddziałami, Pozwala sprzedawać stroje dla piłkarzy poprzez sklep internetowy. Posiada system sprawdzania obecności skorelowany z systemem fakturowym, który na podstawie obecności wystawia rachunek za treningi opiekunowi zawodnika. W przypadku nieopłacenia rachunku system sms upomina opiekuna o nieopłaconych zajęciach. Jest to proces automatyczny który manager jedynie nadzoruje. Dodatkowe czynności można wykonywać ręcznie, jednak podstawą działania rozliczeń jest automat. Poprzez systemy kont indywidualnych i system kojarzenia płatności faktury vat wystawiane są automatycznie. Operacja odbywa się na podstawie plików z banku lub połączenia systemu z bankiem. Do systemu dopisany jest pełny system faktur zewnętrznych i rachunków wewnętrznych. Pozwala on na pełną i wygodną kontrolę przepływu środków wewnątrz sieci.

Całość systemu wieńczy system zarządzania treścią, komunikatory sms, mail z opiekunami zawodników. Jest to kompletna platforma wdrożona w największe sieci piłkarskie: Football Academy,Goalkeepers Academy, Lech Poznań Football Academy, Football Baby, Lech Baby, oraz Football Academy UK. Jeżeli posiadasz sieć szkółek, piłkarskich, tanecznych, czy sportowych innych dziedzin, napisz do nas, pomożemy Ci w trudach codziennej administracji. Pomoże w tym na łatwy kontakt z klientami i managerami poprzez system IT. Proste w obsłudze narzędzie utrzyma kontakt z rodzicami, zaoszczędzi wielu telefonów, ponieważ rodzice poprzez panel mają dostęp do najważniejszych informacji o swoich pociechach.

System LPFA można obejrzeć pod adresem: www.lpfa.pl

Jeżeli jesteś zainteresowany wynajęciem systemu na potrzeby swojej szkółki lub sieci szkółek. Napisz lub zadzwoń, przyjedziemy do Ciebie przedstawić Ci prezentację systemu. Otrzymasz dwu miesięczną wersję próbną za darmo. Jesteśmy do twojej dyspozycji:

Tel: 533 245 028

Mail: biuro@polapani.pl